Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

doc zast    18 вересня 2017 року стало ще однією важливою пам’ятною сторінкою в історії університету.  Цього дня Драгоманівський університет прийняв у свою родину нового видатного вченого і громадського діяча, лауреата Нобелівської премії з фізіології і медицини 2008 року Харольда цур Хаузена. Він є почесним професором і директором Центру вивчення ракових захворювань у  Гейдельберзі (Німеччина). Довгий час він працював у Сполучених Штатах Америки; відомий в університетах Європи і світу.

doc 1   Мантію та диплом почесного доктора вченому вручив на урочистому засіданні Вченої ради університету ректор, академік НАПН України  Віктор Андрущенко.

doc 2    Зазначивши у вступному слові, що входження професора Хайзена до Драгоманівської родини сприятиме руху університету до Європи, підвищенню якості освіти і наукових досліджень, встановленню партнерських стосунків з університетами Європи і світу, а головне – слугуватиме яскравим прикладом для студентів того, як треба навчатись і працювати на благо людини і людства.

doc 4    Виступаючи з промовою, новоспечений почесний доктор НПУ імені М. П. Драгоманова подякував та висловив сподівання, що ця подія відкриє нові шляхи для співпраці у майбутньому зі студентами та викладачами нашого вишу.

doc 6    Привітав з новим званням Нобелівського лауреата президент Малої академії наук Станіслав Довгий, побажавши сили, здоров’я та натхнення для майбутньої наукової співпраці.

doc 5    Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова як лідер педагогічної освіти в Україні забезпечує високоякісну освіту, має вагомі наукові здобутки, розгорнуте міжнародне академічне співробітництво, функціонування науково-педагогічних шкіл, авторитет яких сягає не лише вітчизняного, але й європейського простору освіти.  А від цього дня наша родина збагатилась новим інтелектом, новийм науковим досвідом, новою видатною особистістю – лауреатом Нобелівської премії Харольдом цур Хаузеном.

doc 7

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність